Ingiant DHS030-25 Slip Ring Ngaliwatan Bore 30mm Pikeun Sistem Video
Pedaran Singkat:
Rincian Produk
Tag Produk
Spésifikasi
DHS030-25
Parameter utama
Jumlah sirkuit 25 Suhu kerja "-40℃~+65℃"
Arus anu dipeunteun Bisa disaluyukeun Kalembaban kerja <70%
Tegangan anu dipeunteun 0~240 VAC/VDC Tingkat panyalindungan IP51
Résistansi insulasi ≥1000MΩ @500VDC Bahan perumahan Beusi sténless
Kakuatan insulasi 1500 VAC@50Hz, 60 detik, 2mA Bahan kontak listrik Logam mulia
Variasi résistansi dinamis <10MΩ Spésifikasi kawat timah Kabel koaksial FF4-2Q-0.35mm, RG316
Kecepatan muter 0~300rpm Panjang kawat timah 500mm + 15mm
Gambar Garis Besar Barang Ieu
pedaran-produk1
Aplikasi Diajukeun
pedaran-produk2
pedaran-produk3
pedaran-produk4
Kaunggulan urang
Adegan Pabrik
pedaran-produk5
pedaran-produk6
pedaran-produk7Spésifikasi
DHS030-25
Parameter utama
Arus anu dipeunteun Tiasa disaluyukeun Kalembaban damel <70%
Résistansi insulasi ≥1000MΩ @500VDC Bahan wadah Baja tahan karat
Kakuatan insulasi 1500 VAC@50Hz,60s,2mA Bahan kontak listrik Logam mulia
Variasi résistansi dinamis <10MΩ Spésifikasi kawat timah FF4-2Q-0.35mm, kabel koaksial RG316