Cincin Slip Poros Padet Ingiant DHS034-1-10A Pikeun Kendaraan anu Dioperasikeun Jarak Jauh
Pedaran Singkat:
Rincian Produk
Tag Produk
Spésifikasi
DHS034-1-10A
Parameter utama
Jumlah sirkuit 1 Suhu kerja "-40℃~+65℃"
Arus anu dipeunteun 10A Kalembaban kerja <70%
Tegangan anu dipeunteun 0~240 VAC/VDC Tingkat panyalindungan IP51
Résistansi insulasi ≥500MΩ @500VDC Bahan perumahan Beusi sténless
Kakuatan insulasi 500 VAC@50Hz, 60 detik, 2mA Bahan kontak listrik Logam mulia
Variasi résistansi dinamis <10MΩ Spésifikasi kawat timah 5A per sirkuit nganggo AF-0.35mm^2, sésana nganggo AF-0.15mm^2
Kecepatan muter 0~300rpm Panjang kawat timah 200mm + 15mm
Gambar Garis Besar Produk
pedaran-produk1
Aplikasi Diajukeun
pedaran-produk2
pedaran-produk3
pedaran-produk4
Kaunggulan urang
Adegan Pabrik
pedaran-produk5
pedaran-produk6
pedaran-produk7Spésifikasi
DHS034-1-10A
Parameter utama
Arus nu dipeunteun 10A Kalembaban gawé <70%
Résistansi insulasi ≥500MΩ @500VDC Bahan wadah Baja tahan karat
Kakuatan insulasi 500 VAC@50Hz,60s,2mA Bahan kontak listrik Logam mulia